Hejou

Witaj na moim zacnym blogu człowieku. Jeśli nalezysz do gatunku ludu i nei wyznajesz Julianizmy to śmiało możesz kliknąć ten zajeżysty czerwony ixik ( ixik specjalnie dla szynszyla ) Ou jeee ! Poczytaj co tam u mnie ciekawego ;3

O Mnie

Jak ci się zacznie nudzić na tym cholernym czymś to zaglądnij. Poczytaj sobie i przekonaj , że istnieją jeszcze tak zjebane oszołomy jak ja *u*

Galeria

W Galerii znajdziesz tak w sumie to wszystkie chore psychicznie i upośledzone zdjęcia osób o takich samych wadach genetycznych jak ich zdjęcia. Między innymi Mua ^^

TROLOLOLO

Tsaaa , tak super TROLOLOLOLO'luje. Mózg mi się chyba zaciął bo nie chce obsługiwać systemu jedynkowego tylko 69

( . )( . )

Widzisz te cycki ? One należą do mojego mensza ;* Którego zacnie pozdrawiam z tej strony. kliknij na ten obrazek a przejdziesz do jej strony. ♥

niedziela, 27 maja 2012

Ew a, Justyna dajcie mi spokój. Nie mam co na razie przynajmniej pisać. Nie wiem po jakiego czopa ten blog. nie mam zamiaru opisywać całego dnia bo to trochę " głupie ". Znaczy nie chce mi się opisywać całego dnia bo i tak jest to bez sensu. Ten " blog " nie istnieje. I nie wiem czy będzie istniał. Nie chce , żeby był tylko pustym opisem dni. nie mam zamiaru marnować czasu na takie bzdety.