Hejou

Witaj na moim zacnym blogu człowieku. Jeśli nalezysz do gatunku ludu i nei wyznajesz Julianizmy to śmiało możesz kliknąć ten zajeżysty czerwony ixik ( ixik specjalnie dla szynszyla ) Ou jeee ! Poczytaj co tam u mnie ciekawego ;3

O Mnie

Jak ci się zacznie nudzić na tym cholernym czymś to zaglądnij. Poczytaj sobie i przekonaj , że istnieją jeszcze tak zjebane oszołomy jak ja *u*

Galeria

W Galerii znajdziesz tak w sumie to wszystkie chore psychicznie i upośledzone zdjęcia osób o takich samych wadach genetycznych jak ich zdjęcia. Między innymi Mua ^^

TROLOLOLO

Tsaaa , tak super TROLOLOLOLO'luje. Mózg mi się chyba zaciął bo nie chce obsługiwać systemu jedynkowego tylko 69

( . )( . )

Widzisz te cycki ? One należą do mojego mensza ;* Którego zacnie pozdrawiam z tej strony. kliknij na ten obrazek a przejdziesz do jej strony. ♥

poniedziałek, 28 maja 2012

Każdy jest jak ciastko ;3

Ten tytuł brzmi dziwnie , ale tak jest. Moja szalona teoria opiera się na tym , że ciastko z czegoś musi być zrobione tak jak nasz wygląd , nasza osobowość - no , ogólnie my ;)

No to zacznijmy tak. Najlepsze ciastko jest to ciastko z czekoladą. Raur ;*


Ciastko z Czekoladą - jest bardzo popularne i oczywiście przepyszne *u*
Człowiek , który jest ciastkiem czekoladowy jest :
  • miły , sympatyczny - to cechy podstawowe. Taki człowiek musi wpadać ludziom do gustu
  • nie może być rozchichotany ani ponury - powinien umieć się śmiać i zachować spokój. Te cechy są bardzo trudno spotykane u ludzi. 


Cistko z Orzechami - równie pyszne jednak już trudniejsze do polubienia. no Twardy orzech do zgryzienia.
Osoba o trochę bardziej rozbudowanym charakterze , często łącząca się z ciastkiem z czekoladą.

Człowiek , który jest ciastkiem orzechowym jest :
  • dosyć miły ,  nie jest ponury - Taka osoba nie musi zawsze prawić wszystkim komplementów.
  • Potrafi być ciastkiem z czekoladą ! - Jeśli tylko znajdzie odpowiedniego przyjaciela , który obdarzy go swoją miłością ( przyjacielską tempaki ! ) zmienia się dla niego w ciastko z czekoladą ^^


Ciastko z mnóstwem dodatków - nie każdy potrafi je zjeść. Trzeba mieć naprawdę nie równo pod sufitem i wyjątkowy żołądek aby jeść takie ciacha i nie zwymiotować.
Osoba spokrewniona z takim ciastkiem unika ciastek gorszych od siebie. Niekiedy dogaduje się z otrębami.

Człowiek , który jest ciastkiem przepełnionym dodatkami jest :
  • Bardzo często są to osoby podchodzące pod pokemony , tyle tylko , że pokemonów nie da się zjeść ! Dlatego takimi ciastkami są osoby kolegujące się z pokemonami i innymi rodzajami ciastek.
  • Ma wiele osobowości. Może być cichy i spokojny , zaraz może się chichrać i wygłupiać. Zachowywać jak debil , śmiać się i zaraz płakać.

Cistko z Otrębami- trudne do lubienia. Większości osób ten gatunek ciastka nie zbyt podchodzi.
Często bywają mdlę tylko dlatego , że nie wiele kucharzy i kucharzynek potrafi je dobrze upiec.
Osoba taka jest neutralna. 

Człowiek , który jest ciastkiem otrębowym jest :
  • Czasem miły , fajny czasem wredny i okrutny - to wszystko zależy od ich humoru.
  • Takie ciastko chciało by być ciastkiem z czekoladą *u* - każdy chciał by być fajny i lubiany. Niestety ciastko z otrębami nie nawiąże zbyt długiej przyjaźni z ciastkiem z dodatkami. Jest jednak elastyczny i zawsze jednak może stać się innym ciastkiem. Np. Pod wpływem ciastka czekoladowego stanie się ciastkiem orzechowym :)
  • Bardzo rzadko osoba posiadające owe ciastko kłóci się z orzechowym. Mają wiele wspólnego <3 Chyba , że między nimi jest inne ciastko. Wtedy dochodzi do sporów >.<


Ciastko z lukrem i samymi kaloriami - zwykle przesłodzone. Samo w sobie ciastko jest bomba. Niestety odrobinkę przypomina ciacho z dodatkami. Tyle tylko , że ciacho jest zwykłe , a podobieństwo jest dzięki tonom lukry , cukry i innych ukrów ;3

Człowiek , który jest ciastkiem lukrowym jest :
  • Oczywiście , zaliczają się tu p0k3m0nY
  • Zwykle sa tu te takie słodkie niuńki. Naiwne idiotki , głupiutkie no... ten tego... jak to się mówi blondyneczki >.< ja jestem blondyneczką i jestem CZARNYM CIACHEM !!! ;3

no i teraz. DUM DUM DUM DUM DUM DUM ! TA DAAAAAAAAAAAAAAAA !
WERBLE *U*  długo oczekiwane CZARNE CIACHO !

Ai < 3 Te boskie ciacha są pomieszaniem wszystkiego *u*

Człowiek , który jest ciastkiem CZARNYM jest :

  • Zwariowany ! Ma zadziorny charakterek <3
  • Często bywa humorzasty
  • Ma gruba , twarda i CZARNĄ powłokę , a pod spodem coś cudownego *u*




Nie wiem kiedy , ale jeszcze zrobię test jakim jesteś ciachem ;>