Ten tytuł brzmi dziwnie , ale tak jest. Moja szalona teoria opiera się na tym , że ciastko z czegoś musi być zrobione tak jak nasz wygląd , nasza osobowość - no , ogólnie my ;)
No to zacznijmy tak. Najlepsze ciastko jest to ciastko z czekoladą. Raur ;*
Ciastko z Czekoladą - jest bardzo popularne i oczywiście przepyszne *u*
Człowiek , który jest ciastkiem czekoladowy jest :
- miły , sympatyczny - to cechy podstawowe. Taki człowiek musi wpadać ludziom do gustu
- nie może być rozchichotany ani ponury - powinien umieć się śmiać i zachować spokój. Te cechy są bardzo trudno spotykane u ludzi.

Cistko z Orzechami - równie pyszne jednak już trudniejsze do polubienia. no Twardy orzech do zgryzienia.
Osoba o trochę bardziej rozbudowanym charakterze , często łącząca się z ciastkiem z czekoladą.
Człowiek , który jest ciastkiem orzechowym jest :
- dosyć miły , nie jest ponury - Taka osoba nie musi zawsze prawić wszystkim komplementów.
- Potrafi być ciastkiem z czekoladą ! - Jeśli tylko znajdzie odpowiedniego przyjaciela , który obdarzy go swoją miłością ( przyjacielską tempaki ! ) zmienia się dla niego w ciastko z czekoladą ^^
Ciastko z mnóstwem dodatków - nie każdy potrafi je zjeść. Trzeba mieć naprawdę nie równo pod sufitem i wyjątkowy żołądek aby jeść takie ciacha i nie zwymiotować.
Osoba spokrewniona z takim ciastkiem unika ciastek gorszych od siebie. Niekiedy dogaduje się z otrębami.
Człowiek , który jest ciastkiem przepełnionym dodatkami jest :
- Bardzo często są to osoby podchodzące pod pokemony , tyle tylko , że pokemonów nie da się zjeść ! Dlatego takimi ciastkami są osoby kolegujące się z pokemonami i innymi rodzajami ciastek.
- Ma wiele osobowości. Może być cichy i spokojny , zaraz może się chichrać i wygłupiać. Zachowywać jak debil , śmiać się i zaraz płakać.
Cistko z Otrębami- trudne do lubienia. Większości osób ten gatunek ciastka nie zbyt podchodzi.
Często bywają mdlę tylko dlatego , że nie wiele kucharzy i kucharzynek potrafi je dobrze upiec.
Osoba taka jest neutralna.
Człowiek , który jest ciastkiem otrębowym jest :
- Czasem miły , fajny czasem wredny i okrutny - to wszystko zależy od ich humoru.
- Takie ciastko chciało by być ciastkiem z czekoladą *u* - każdy chciał by być fajny i lubiany. Niestety ciastko z otrębami nie nawiąże zbyt długiej przyjaźni z ciastkiem z dodatkami. Jest jednak elastyczny i zawsze jednak może stać się innym ciastkiem. Np. Pod wpływem ciastka czekoladowego stanie się ciastkiem orzechowym :)
- Bardzo rzadko osoba posiadające owe ciastko kłóci się z orzechowym. Mają wiele wspólnego <3 Chyba , że między nimi jest inne ciastko. Wtedy dochodzi do sporów >.<
Ciastko z lukrem i samymi kaloriami - zwykle przesłodzone. Samo w sobie ciastko jest bomba. Niestety odrobinkę przypomina ciacho z dodatkami. Tyle tylko , że ciacho jest zwykłe , a podobieństwo jest dzięki tonom lukry , cukry i innych ukrów ;3
Człowiek , który jest ciastkiem lukrowym jest :
- Oczywiście , zaliczają się tu p0k3m0nY
- Zwykle sa tu te takie słodkie niuńki. Naiwne idiotki , głupiutkie no... ten tego... jak to się mówi blondyneczki >.< ja jestem blondyneczką i jestem CZARNYM CIACHEM !!! ;3
no i teraz. DUM DUM DUM DUM DUM DUM ! TA DAAAAAAAAAAAAAAAA !
WERBLE *U* długo oczekiwane CZARNE CIACHO !
Ai < 3 Te boskie ciacha są pomieszaniem wszystkiego *u*
Człowiek , który jest ciastkiem CZARNYM jest :
- Zwariowany ! Ma zadziorny charakterek <3
- Często bywa humorzasty
- Ma gruba , twarda i CZARNĄ powłokę , a pod spodem coś cudownego *u*
Nie wiem kiedy , ale jeszcze zrobię test jakim jesteś ciachem ;>






0 komentarze:
Prześlij komentarz