Nie. Nie. to nie może być tak. Jeśli już mam mieć " bloga " to to musi mieć jakiś sens. to nie może być tylko bezdenne pisanie. Coś głębszego. I nie takim językiem. Owszem , tak trochę łatwiej pisać. Ale czuję , że to przeznaczenie , że to nie może być takie jak do tej pory jest.






0 komentarze:
Prześlij komentarz