Pedoberski dzień. Zaczęło się od tego , że nie mogłam napisać ani jednego posta ! ;O Potem w 10 minut zebrałam się i poszłam na przystanek. Był tam Adrianek. Tak , tak , Ewusi ;* Puścił mi jakiegoś takiego nie krzywego krzywusa i powiedział Hej. SzoQ ! Jak to się mówi po p0k3m0ń$Q.
" Wycieczka " do jadernówki. Jak zwykle kitryska musiała wszystkich wymacać. No przecież to dziwka. Ścisk na fizie bo w 15. Potem spacerek na Wikarówkę na francuza. Wyszło tak , że siedziałam na kamieniach z Machałą , Cysiem *u* , Getkiem i Buziakiem i rzucalismy się kamieniami. Wywnioskowaliśmy , że Szysztofff ma łeb z kauczuka. Kamienie się nie odbijały , a on miał radochę bo przynajmniej jego " CZACHA " nie jest pusta. A potem ten komentarz tego zasranego smarkacza " Dzieci bawią się kamieniami " Pizdup i wypierdalaj do czikako !
Reszta w miarę z górki , ale i tak czuje się jak w Pojebolandzie. o_O
A własnie ! Anglyja ! Plan ! It will be very Exciting ! Dawidek jedzie jako jedyny chłopak do Anglii , a moja ukochana mamcia zasugerowała pani , że jak nie będzie pokoi jednoosobowych to ja be problemu moge miec z nim -.- z Cysiem i Łuczaczkiem mogłam spać , ale pokój na ponad tydzień to już chyba troszkę grubsza sprawa. Przynajmniej mi się tak wydaje ;d
Aaaaa ! i Jeśli Totuś to czyta to niech wie , że z niej jest






0 komentarze:
Prześlij komentarz