Hejou

Witaj na moim zacnym blogu człowieku. Jeśli nalezysz do gatunku ludu i nei wyznajesz Julianizmy to śmiało możesz kliknąć ten zajeżysty czerwony ixik ( ixik specjalnie dla szynszyla ) Ou jeee ! Poczytaj co tam u mnie ciekawego ;3

O Mnie

Jak ci się zacznie nudzić na tym cholernym czymś to zaglądnij. Poczytaj sobie i przekonaj , że istnieją jeszcze tak zjebane oszołomy jak ja *u*

Galeria

W Galerii znajdziesz tak w sumie to wszystkie chore psychicznie i upośledzone zdjęcia osób o takich samych wadach genetycznych jak ich zdjęcia. Między innymi Mua ^^

TROLOLOLO

Tsaaa , tak super TROLOLOLOLO'luje. Mózg mi się chyba zaciął bo nie chce obsługiwać systemu jedynkowego tylko 69

( . )( . )

Widzisz te cycki ? One należą do mojego mensza ;* Którego zacnie pozdrawiam z tej strony. kliknij na ten obrazek a przejdziesz do jej strony. ♥

poniedziałek, 28 maja 2012

Każdy jest jak ciastko ;3

Ten tytuł brzmi dziwnie , ale tak jest. Moja szalona teoria opiera się na tym , że ciastko z czegoś musi być zrobione tak jak nasz wygląd , nasza osobowość - no , ogólnie my ;)

No to zacznijmy tak. Najlepsze ciastko jest to ciastko z czekoladą. Raur ;*


Ciastko z Czekoladą - jest bardzo popularne i oczywiście przepyszne *u*
Człowiek , który jest ciastkiem czekoladowy jest :
  • miły , sympatyczny - to cechy podstawowe. Taki człowiek musi wpadać ludziom do gustu
  • nie może być rozchichotany ani ponury - powinien umieć się śmiać i zachować spokój. Te cechy są bardzo trudno spotykane u ludzi. 


Cistko z Orzechami - równie pyszne jednak już trudniejsze do polubienia. no Twardy orzech do zgryzienia.
Osoba o trochę bardziej rozbudowanym charakterze , często łącząca się z ciastkiem z czekoladą.

Człowiek , który jest ciastkiem orzechowym jest :
  • dosyć miły ,  nie jest ponury - Taka osoba nie musi zawsze prawić wszystkim komplementów.
  • Potrafi być ciastkiem z czekoladą ! - Jeśli tylko znajdzie odpowiedniego przyjaciela , który obdarzy go swoją miłością ( przyjacielską tempaki ! ) zmienia się dla niego w ciastko z czekoladą ^^


Ciastko z mnóstwem dodatków - nie każdy potrafi je zjeść. Trzeba mieć naprawdę nie równo pod sufitem i wyjątkowy żołądek aby jeść takie ciacha i nie zwymiotować.
Osoba spokrewniona z takim ciastkiem unika ciastek gorszych od siebie. Niekiedy dogaduje się z otrębami.

Człowiek , który jest ciastkiem przepełnionym dodatkami jest :
  • Bardzo często są to osoby podchodzące pod pokemony , tyle tylko , że pokemonów nie da się zjeść ! Dlatego takimi ciastkami są osoby kolegujące się z pokemonami i innymi rodzajami ciastek.
  • Ma wiele osobowości. Może być cichy i spokojny , zaraz może się chichrać i wygłupiać. Zachowywać jak debil , śmiać się i zaraz płakać.

Cistko z Otrębami- trudne do lubienia. Większości osób ten gatunek ciastka nie zbyt podchodzi.
Często bywają mdlę tylko dlatego , że nie wiele kucharzy i kucharzynek potrafi je dobrze upiec.
Osoba taka jest neutralna. 

Człowiek , który jest ciastkiem otrębowym jest :
  • Czasem miły , fajny czasem wredny i okrutny - to wszystko zależy od ich humoru.
  • Takie ciastko chciało by być ciastkiem z czekoladą *u* - każdy chciał by być fajny i lubiany. Niestety ciastko z otrębami nie nawiąże zbyt długiej przyjaźni z ciastkiem z dodatkami. Jest jednak elastyczny i zawsze jednak może stać się innym ciastkiem. Np. Pod wpływem ciastka czekoladowego stanie się ciastkiem orzechowym :)
  • Bardzo rzadko osoba posiadające owe ciastko kłóci się z orzechowym. Mają wiele wspólnego <3 Chyba , że między nimi jest inne ciastko. Wtedy dochodzi do sporów >.<


Ciastko z lukrem i samymi kaloriami - zwykle przesłodzone. Samo w sobie ciastko jest bomba. Niestety odrobinkę przypomina ciacho z dodatkami. Tyle tylko , że ciacho jest zwykłe , a podobieństwo jest dzięki tonom lukry , cukry i innych ukrów ;3

Człowiek , który jest ciastkiem lukrowym jest :
  • Oczywiście , zaliczają się tu p0k3m0nY
  • Zwykle sa tu te takie słodkie niuńki. Naiwne idiotki , głupiutkie no... ten tego... jak to się mówi blondyneczki >.< ja jestem blondyneczką i jestem CZARNYM CIACHEM !!! ;3

no i teraz. DUM DUM DUM DUM DUM DUM ! TA DAAAAAAAAAAAAAAAA !
WERBLE *U*  długo oczekiwane CZARNE CIACHO !

Ai < 3 Te boskie ciacha są pomieszaniem wszystkiego *u*

Człowiek , który jest ciastkiem CZARNYM jest :

  • Zwariowany ! Ma zadziorny charakterek <3
  • Często bywa humorzasty
  • Ma gruba , twarda i CZARNĄ powłokę , a pod spodem coś cudownego *u*




Nie wiem kiedy , ale jeszcze zrobię test jakim jesteś ciachem ;>

niedziela, 27 maja 2012

Ew a, Justyna dajcie mi spokój. Nie mam co na razie przynajmniej pisać. Nie wiem po jakiego czopa ten blog. nie mam zamiaru opisywać całego dnia bo to trochę " głupie ". Znaczy nie chce mi się opisywać całego dnia bo i tak jest to bez sensu. Ten " blog " nie istnieje. I nie wiem czy będzie istniał. Nie chce , żeby był tylko pustym opisem dni. nie mam zamiaru marnować czasu na takie bzdety.

środa, 23 maja 2012

Coś innego

Nie. Nie. to nie może być tak. Jeśli już mam mieć " bloga " to to musi mieć jakiś sens. to nie może być tylko bezdenne pisanie. Coś głębszego. I nie takim językiem. Owszem , tak trochę łatwiej pisać. Ale czuję , że to przeznaczenie , że to nie może być takie jak do tej pory jest.

wtorek, 22 maja 2012

Wtorek ?

Pedoberski dzień. Zaczęło się od tego , że nie mogłam napisać ani jednego posta ! ;O Potem w 10 minut zebrałam się i poszłam na przystanek. Był tam Adrianek. Tak , tak , Ewusi ;* Puścił mi jakiegoś takiego nie krzywego krzywusa i powiedział Hej. SzoQ ! Jak to się mówi po p0k3m0ń$Q. 


" Wycieczka " do jadernówki. Jak zwykle kitryska musiała wszystkich wymacać. No przecież to dziwka. Ścisk na fizie bo w 15. Potem spacerek na Wikarówkę na francuza. Wyszło tak , że siedziałam na kamieniach z Machałą , Cysiem *u* , Getkiem i Buziakiem i rzucalismy się kamieniami. Wywnioskowaliśmy , że Szysztofff ma łeb z kauczuka. Kamienie się nie odbijały , a on miał radochę bo przynajmniej jego " CZACHA "  nie jest pusta. A potem ten komentarz tego zasranego smarkacza " Dzieci bawią się kamieniami " Pizdup i wypierdalaj do czikako !


Reszta w miarę z górki , ale i tak czuje się jak w Pojebolandzie. o_O


A własnie ! Anglyja ! Plan ! It will be very Exciting ! Dawidek jedzie jako jedyny chłopak do Anglii , a moja ukochana mamcia zasugerowała pani , że jak nie będzie pokoi jednoosobowych to ja be problemu moge miec z nim -.- z Cysiem i Łuczaczkiem mogłam spać , ale pokój na ponad tydzień to już chyba troszkę grubsza sprawa. Przynajmniej mi się tak wydaje ;d


Aaaaa ! i Jeśli Totuś to czyta to niech wie , że z niej jest

          DUPCIA *U*